drukarnia szczecin drukarnia stargard usługi poligraficzne

Zasady współpracy

Kalkulacja ceny

Zachęcamy do korzystania z wyceny online umieszczonej na stronie. Kalkulator pozwala precyzyjnie obliczyć koszt wykonania druku poszczególnych pozycji. Dzięki niemu wycenę dostaną Państwo od ręki zaoszczędzając w ten sposób czas na pisanie zapytań i czekanie na odpowiedź.

Nasza

drukarnia

na bierząco aktualizuje wszystkie stawki, dzięki czemu wycena z naszego kalkulatora jest zawsze aktualna

W przypadku konieczności zastosowania dodatkowych opcji nie uwzględnionych w kalkulatorze (np. dodatkowe kolory pantone, konieczność stworzenia wykrojnika itp.) prosimy o opisanie ich w polu dodatkowe informacje.

Terminy realizacji

Podczas tworzenia wyceny online, oprócz ceny każdorazowo podawany jest również termin realizacji. Z reguły wszystkie prace wykonujemy do 7 dni roboczych.

Dostawa

Wszystkie prace wysyłamy na swój koszt, o ile nie uzgodniono tego w inny sposób. Przesyłki nadajemy za pośrednictwem UPS i Poczty Polskiej.
Druki pakujemy w specjalnie do tego celu wyprodukowanych pudłach tekturowych. Do każdej przesyłki dołączony jest pakiet kontrolny umożliwiający sprawdzenie jakości druków przed odbiorem przesyłki.

Płatność

Oprócz płatności gotówkowej i przedpłatowej istnieje możliwość udzielenia (stałym Klientom) odroczonego terminu płatności.

Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem

www.stardruk.pl
Drukarnia Ina Press
ul. Różana 2A, 73-110 Stargard Szczeciński
Tel./Fax: 091 834 50 73, 091 834 0164, kom. 0 698 920 920
biuro@stardruk.pl
© 2012 by stardruk.pl